Retirement planning

Par mums

Nodrošiniet savu nākotni

Mēs saprotam, cik svarīgi ir nodrošināt savu finansiālo nākotni. Mūsu ekspertu komanda piedāvā personalizētas pensiju konsultācijas, pensiju plānošanu un juridisko palīdzību, lai nodrošinātu, ka jūsu zelta gadi ir bez raizēm. Pievienojieties mūsu Latvijas pensionāru kopienai jau šodien.

Kāpēc izvēlēties mūs

Ekspertu ieskats

Mūsu pensionēšanās ekspertu komanda ir uzkrājuši ilggadēju pieredzi šajā nozarē. Mēs pastāvīgi sekojam līdzi jaunākajām pensiju ziņām un tirgus tendencēm, lai jūs vienmēr būtu informēti.

Pielāgoti risinājumi

Mēs saprotam, ka katrs pensiju plāns ir unikāls, un piedāvājam personalizētu pensiju plānošanu un juridisko palīdzību, kas pielāgota jūsu īpašajām vajadzībām un mērķiem.

Visaptveroši pakalpojumi

Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu, sākot no pensiju konsultācijām līdz pensiju plānošanai un juridiskajai palīdzībai, lai apmierinātu visas jūsu pensijas vajadzības.

Dvēseles miers

Mūsu ekspertu komanda sniedz jums rīkus un zināšanas, kas nepieciešamas, lai pieņemtu pamatotus lēmumus par pensionēšanos. Ar mums līdzās jūs varat būt mierīgs, zinot, ka jūsu finansiālā nākotne ir droša.

Kopienas atbalsts

Mēs saprotam, cik svarīgs ir kopienas atbalsts pensijas plānošanā. Mūsu Latvijas pensionāru kopiena nodrošina atbalstošu un iekļaujošu vidi, kurā jūs varat sazināties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem un dalīties savā pensijas ceļojumā. Pievienojieties mums jau šodien un izbaudiet kopienas spēku.

Par mums

Pensiju plānošana ir Latvijas pensionāru kopiena, kas sniedz pensiju konsultāciju, pensiju plānošanas un juridiskās palīdzības pakalpojumus. Mūsu ekspertu komanda cenšas palīdzēt saviem klientiem sasniegt viņu finanšu mērķus un pieņemt apzinātus lēmumus par savu nākotni.

Connect

SIA Accuratio
Reģ.Nr.: 40003896256
Krišjāņa Valdemāra iela 23, Rīga, LV-1010

Tālrunis 67807096