Retirement planning

Klienti

Ko saka mūsu klienti?

Pensionēšanās plānošana man sniedza lieliskus konsultāciju pakalpojumus, kas man palīdzēja pieņemt pamatotus lēmumus par manu pensionēšanos. Viņu ekspertu komanda bija zinoša, profesionāla un atbalstoša visa procesa laikā.

Sarah Owens

Es ļoti iesaku Retirement Planning par viņu izcilajiem pensiju plānošanas pakalpojumiem. Viņu komanda palīdzēja man orientēties juceklīgajā pensiju pasaulē un sniedza man vērtīgus padomus un norādījumus.

Michael Barnes

Pensiju plānošanas juridiskās palīdzības pakalpojumi bija nenovērtējami, kad risināju strīdu par pensiju. Viņu juridiskie eksperti man sniedza atbalstu un norādījumus, kas man bija nepieciešami, lai ātri un efektīvi atrisinātu šo jautājumu.

Raj Fisher

Man bija lieliska pieredze ar pensiju plānošanu. Pensijas konsultāciju pakalpojums bija pamatīgs un informatīvs, un visa procesa laikā komanda bija profesionāla un pieklājīga.

Antonio Bell

The Legal Assistance service at Retirement Planning is exceptional. They were able to explain complex legal concepts in a clear and concise manner, making the process of pension planning much more straightforward. Highly recommend their services.

Emily Diaz

Par mums

Pensiju plānošana ir Latvijas pensionāru kopiena, kas sniedz pensiju konsultāciju, pensiju plānošanas un juridiskās palīdzības pakalpojumus. Mūsu ekspertu komanda cenšas palīdzēt saviem klientiem sasniegt viņu finanšu mērķus un pieņemt apzinātus lēmumus par savu nākotni.

Connect

SIA Accuratio
Reģ.Nr.: 40003896256
Krišjāņa Valdemāra iela 23, Rīga, LV-1010

Tālrunis 67807096