Retirement planning

Pakalpojumi

Mūsu pakalpojumi

Kā vadošais konsultāciju uzņēmums, kas specializējas pensiju plānošanā, mēs piedāvājam virkni pakalpojumu, kas paredzēti, lai palīdzētu mūsu klientiem sasniegt viņu finanšu mērķus. Mūsu ekspertu komanda piedāvā pensiju konsultācijas, pensiju plānošanu un juridisko palīdzību, lai nodrošinātu, ka jūs maksimāli izmantotu savas pensijas iespējas.

01

Pensionēšanās konsultācijas

Mūsu pensiju konsultāciju pakalpojumi sniedz jums nepieciešamās norādes, lai pieņemtu pamatotus lēmumus par savu pensiju. Mēs piedāvājam personalizētus padomus, pamatojoties uz jūsu finansiālo situāciju un mērķiem, palīdzot jums sasniegt tādu pensiju, kādu esat pelnījis.

02

Pensiju plānošana

Mēs palīdzam jums plānot savu nākotni, piedāvājot pensiju plānošanas pakalpojumus. Mūsu eksperti sadarbojas ar jums, lai apzinātu vislabākās jums pieejamās pensijas iespējas, nodrošinot jums finansiālo drošību, kas nepieciešama, lai baudītu pensionēšanos.

03

Juridiskā palīdzība

Mūsu juridiskās palīdzības pakalpojumi sniedz jums nepieciešamo atbalstu, lai orientētos sarežģītajā pensiju plānošanas pasaulē. Mēs palīdzam jums izprast jūsu juridiskās tiesības un pienākumus, nodrošinot, ka jūs pieņemat vislabākos lēmumus savai nākotnei.

04

Finanšu plānošana

Mēs piedāvājam visaptverošus finanšu plānošanas pakalpojumus, kas paredzēti, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu finanšu mērķus. Mūsu eksperti sadarbojas ar jums, lai izstrādātu personalizētu finanšu plānu, ņemot vērā jūsu pašreizējo finansiālo situāciju, pensijas mērķus un riska toleranci.

05

Ieguldījumu pārvaldība

Mūsu ieguldījumu pārvaldības pakalpojumi sniedz Jums nepieciešamos rīkus, lai pieņemtu pamatotus ieguldījumu lēmumus. Mēs palīdzam jums noteikt vislabākās pieejamās ieguldījumu iespējas, nodrošinot, ka jūsu nauda strādā jūsu labā.

06

Īpašuma plānošana

Mēs piedāvājam mantojuma plānošanas pakalpojumus, kas paredzēti, lai palīdzētu jums plānot nākotni un nodrošinātu, ka jūsu mantojums ir aizsargāts. Mūsu eksperti palīdz jums izstrādāt mantojuma plānu, kurā ņemtas vērā jūsu vēlmes, vienlaikus samazinot nodokļu saistības un citus iespējamos šķēršļus.

Par mums

Pensiju plānošana ir Latvijas pensionāru kopiena, kas sniedz pensiju konsultāciju, pensiju plānošanas un juridiskās palīdzības pakalpojumus. Mūsu ekspertu komanda cenšas palīdzēt saviem klientiem sasniegt viņu finanšu mērķus un pieņemt apzinātus lēmumus par savu nākotni.

Connect

SIA Accuratio
Reģ.Nr.: 40003896256
Krišjāņa Valdemāra iela 23, Rīga, LV-1010

Tālrunis 67807096