Retirement planning

Sīkdatņu Politika

Šajā sīkdatņu politikā ir izskaidrots, kas ir sīkfaili un kā mēs tos izmantojam. Jums vajadzētu izlasīt šo politiku, lai jūs varētu saprast, kāda veida sīkfailus mēs izmantojam, vai informāciju, ko mēs apkopojam, izmantojot sīkfailus, un kā šī informācija tiek izmantota.

Sīkfaili parasti nesatur nekādu informāciju, kas personīgi identificē lietotāju, taču personas informācija, ko mēs glabājam par jums, var būt saistīta ar informāciju, kas tiek glabāta un iegūta no sīkfailiem. Papildinformāciju par to, kā mēs izmantojam, uzglabājam un glabājam jūsu personas datus drošībā, skatiet mūsu Privātuma politikā.

Mūsu izmantotajās sīkdatnēs mēs nesaglabājam sensitīvu personas informāciju, piemēram, pasta adreses, kontu paroles utt.

Interpretācija Un Definīcijas

Interpretācija

Vārdiem, kuru sākuma burts ir rakstīts ar lielo burtu, ir nozīme, kas definēta saskaņā ar šādiem nosacījumiem. Tālāk norādītajām definīcijām ir viena un tā pati nozīme neatkarīgi no tā, vai tās ir vienskaitlī vai daudzskaitlī.

Definīcijas

Šīs sīkdatņu politikas mērķiem:

 • Uzņēmums (šajā sīkdatņu politikā saukts par “Uzņēmums”, “Mēs”, “Mums” vai “Mūsu”) attiecas uz retirementhelpcenters.com, Krišjāņa Valdemāra iela 23, Rīga, LV-1010, Latvija.
 • Sīkdatnes ir mazi faili, kurus vietne ievieto jūsu datorā, mobilajā ierīcē vai jebkurā citā ierīcē, kas satur informāciju par jūsu pārlūkošanas vēsturi šajā vietnē, kā arī tās daudzos lietojumus.
 • Vietne attiecas uz retirementhelpcenters.com, kas pieejama no https://retirementhelpcenters.com/
 • Jūs saprotat personu, kas piekļūst vietnei vai izmanto tai, vai uzņēmumu vai jebkuru juridisku personu, kuras vārdā šāda persona piekļūst vietnei vai izmanto to, ja piemērojams.

Sīkdatņu Izmantošana

Mūsu izmantoto sīkfailu veids

Sīkfaili var būt “pastāvīgi” vai “sesijas” sīkfaili. Pastāvīgie sīkfaili paliek jūsu personālajā datorā vai mobilajā ierīcē, kad esat bezsaistē, savukārt sesijas sīkfaili tiek dzēsti, tiklīdz aizverat tīmekļa pārlūkprogrammu.

Mēs izmantojam gan sesijas, gan pastāvīgās sīkdatnes tālāk norādītajiem nolūkiem:

 • Nepieciešamās/būtiskās sīkdatnes

  Veids: sesijas sīkfaili

  Pārvalda: Mēs

  Mērķis: Šīs sīkdatnes ir būtiskas, lai sniegtu jums pakalpojumus, kas pieejami vietnē, un ļautu jums izmantot dažas tās funkcijas. Tie palīdz autentificēt lietotājus un novērst lietotāju kontu krāpniecisku izmantošanu. Bez šīm sīkdatnēm nevarēs nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus, un mēs izmantojam šīs sīkdatnes tikai, lai nodrošinātu jums šos pakalpojumus.

 • Funkcionalitātes sīkfaili

  Veids: pastāvīgie sīkfaili

  Pārvalda: Mēs

  Mērķis: Šīs sīkdatnes ļauj mums atcerēties jūsu veiktās izvēles, kad izmantojat vietni, piemēram, atcerēties jūsu pieteikšanās datus vai valodas izvēli. Šo sīkdatņu mērķis ir sniegt jums personiskāku pieredzi un izvairīties no nepieciešamības atkārtoti ievadīt savas preferences katru reizi, kad izmantojat vietni.

Jūsu izvēle attiecībā uz sīkfailiem

Ja vēlaties izvairīties no sīkdatņu izmantošanas vietnē, vispirms jums ir jāatspējo sīkfailu izmantošana savā pārlūkprogrammā un pēc tam jāizdzēš ar šo vietni saistītā pārlūkprogrammā saglabātie sīkfaili. Jūs varat izmantot šo opciju, lai jebkurā laikā novērstu sīkdatņu izmantošanu.

Ja jūs nepieņemat mūsu sīkdatnes, jums var rasties neērtības, izmantojot vietni, un dažas funkcijas var nedarboties pareizi.

Ja vēlaties dzēst sīkfailus vai uzdot savai tīmekļa pārlūkprogrammai dzēst vai atteikt sīkfailus, lūdzu, apmeklējiet savas tīmekļa pārlūkprogrammas palīdzības lapas.

Ja vēlaties izmantot jebkuru citu tīmekļa pārlūkprogrammu, lūdzu, apmeklējiet savas tīmekļa pārlūkprogrammas oficiālās tīmekļa lapas.

Plašāka informācija par sīkdatnēm

Sazinies ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par šo sīkdatņu politiku, varat sazināties ar mums:

 • Pa e-pastu: adm@retirementhelpcenters.com

 • Pa tālruņa numuru: 67807096

Par mums

Pensiju plānošana ir Latvijas pensionāru kopiena, kas sniedz pensiju konsultāciju, pensiju plānošanas un juridiskās palīdzības pakalpojumus. Mūsu ekspertu komanda cenšas palīdzēt saviem klientiem sasniegt viņu finanšu mērķus un pieņemt apzinātus lēmumus par savu nākotni.

Connect

SIA Accuratio
Reģ.Nr.: 40003896256
Krišjāņa Valdemāra iela 23, Rīga, LV-1010

Tālrunis 67807096